Świetlica, stołowka

 
Informacje ze szkolnej stołówki, jadłospis
 
 

UWAGA  RODZICE!
Od 7 maja do 8 czerwca 2018 r. trwają zapisy  uczniów do świetlicy szkolnej na kolejny rok szkolny. Karty zapisu ucznia do świetlicy należy składać corocznie, niezależnie od faktu uczęszczania dziecka do świetlicy w bieżącym roku szkolnym. Do świetlicy mogą uczęszczać uczniowie z klas I, II, III, których rodzice pracują oraz uczniowie dojeżdżający. Zgłoszenie dziecka do świetlicy odbywa się poprzez złożenie w świetlicy wypełnionej przez rodzica lub prawnego opiekuna Karty zapisu ucznia do świetlicy. Karty zgłoszeń można otrzymać w  świetlicy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 6.45  – 16.30. Są również dostępne na stronie internetowej szkoły. 
Wypełnione karty prosimy składać do 08 czerwca w świetlicy.
We wrześniu, do wypełnionej karty, należy dostarczyć aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców.


  
 

...bo w świetlicy fajnie jest! :)

 

Świetlica szkolna to miejsce, w którym uczniowie naszej szkoły oczekują rano na rozpoczęcie się zajęć oraz po ich zakończeniu, czekają na odebranie przez swoich rodziców.  Niektórzy uczniowie spędzają w świetlicy dużo czasu, dlatego wychowawcy świetlicy starają się im ten czas umilić. Dzieci w świetlicy mają do dyspozycji dużo kreatywnych gier planszowych, puzzli, klocków, z których można budować rozmaite konstrukcje oraz inne zabawki. Ponadto niemal codzienne  (przeszkodzić nam może tylko deszcz) dzieci wychodzą na boisko szkolne, gdzie aktywnie spędzają wolny czas, grając w piłkę nożną, koszykową, bawiąc się w „berka”, w „chowanego” oraz w inne zabawy. W świetlicy uczniowie wykonują również przeróżne tematyczne prace plastyczne, które często można zobaczyć na świetlicowych gazetkach oraz odrabiają prace domowe. Dzieci chętnie spędzają czas w świetlicy, gdyż mają możliwość miłego spędzenia wolnego czasu w gronie rówieśników, których często brakuje na domowym podwórku.
Fotogaleria

Wychowawcy pracujący w świetlicy:

•    mgr Krystyna Cygan
•    mgr Ewa Flis
•    mgr Anna Lewandowska

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.45 – 16.30.

ABC świetlicy


Przypominamy Rodzicom uczniów uczęszczających do świetlicy
o bezwzględnym obowiązku odbierania dzieci do godz. 16.30, tj. do zamknięcia świetlicy. Z uwagi na bezpieczeństwo, pozostawanie dzieci bez opieki nie jest możliwe! Dyrekcja szkoły

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkiolnego 2016/2017 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za II semestr roku szkiolnego 2016/2017 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkiolnego 2017/2018 tutaj

Rozliczenie wydatków za II semestr roku szkolnego 2017/2018 tutaj

Rozliczenie wydatków świetlicy za I semestr roku szkiolnego 2018/2019 tutaj