Najbliższe zebranie

 

 
Toruń, 21.12.2018r.
ZAWIADOMIENIE
 
Serdecznie zapraszamy Rodziców będących w trójkach klasowych na zebranie Rady Rodziców SP2, które odbędzie się dnia 31.01.2019r. 
o godz. 17:00 w sali stołówki szkolnej. 
Na zebranie została zaproszona także Pani Dyrektor Beata Cieszkowska, która ku naszemu zadowoleniu z entuzjazmem potwierdziła swoją obecność na przedmiotowym spotkaniu.

Korzystając z okazji pragniemy w imieniu Rady Rodziców złożyć Państwu życzenia radosnych, zdrowych i białych Świąt Bożego Narodzenia, dużo spokoju, odpoczynku i czasu spędzonego wspólnie z dziećmi na rozmowach oraz zabawie.
 
Niechaj miłość, dobro, i radość towarzyszą nam podczas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a wspaniała atmosfera pełna ciepła domowego ogniska stanie się źródłem energii na cały kolejny Nowy Rok.

Wszystkiego pięknego!
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w Nowym Roku!

Rada Rodziców SP2

 
 
 
 
 
PILNE ZAWIADOMIENIE


Zapraszam wszystkich Rodziców będących w trójkach klasowych na zebranie Rady Rodziców SP2, które odbędzie się w najbliższą środę tj. 03.10.2018r. o godz.17.00 w sali stołówki szkolnej. Liczę na dużą frekwencję. Powodem zebrania jest przeprowadzenie głosowania w sprawie wyboru nowego przewodniczącego. Zapraszam.

 Przewodnicząca RR
Ilona Warot

 
 
 
PILNE ZAWIADOMIENIE 
 
Dla przewodniczących trójek klasowych:
 
Informuję, że w dniu 26.09.2018r. (środa) o godz.17.00 w sali naszej stołówki szkolnej, odbędzie się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców SP2 w Toruniu - na które zaproszona została Pani Dyrektor.
Na zebranie przychodzą tylko przewodniczący trójek klasowych.
Obecność obowiązkowa.
Przewodnicząca RR
Ilona Warot