Regulaminy konkursów

Informacja dotycząca organizacji konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje, iż w roku szkolnym 2019/2020 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego planowane jest przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z następujących przedmiotów:biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język polski, język rosyjski, matematyka, informatyka.
Wszystkie informacje i dokumenty w zakresie organizacji konkursów przedmiotowych będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, w związku z tym zainteresowanych bardzo prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej.
Ponadto Kuratorium informuje, że przy ustaleniu dat poszczególnych konkursów przedmiotowych, w miarę możliwości, branych jest pod uwagę wiele czynników, między innymi dostępne terminy olimpiad ogólnopolskich. W związku z powyższym przedstawiony terminarz nie będzie mógł ulec zmianie, dlatego bardzo prosimy o uwzględnienie podanych dat w planowaniu wyjazdu na wypoczynek oraz udziału w innych wydarzeniach.